Depeche Mode, Hublot horloges hit veilingblok

Augustus 8, 2022

Horlogemaker Hublot en de band Depeche Mode werken samen om u een unieke deal aan te bieden.

De twee hebben twaalf unieke versies van gemaakt Hublot's Big Bang dat wordt de komende twee en een halve week geveild.

Gedurende de 12 horlogeontwerpen zijn albumillustraties in landschapsvorm te zien langs de 3 en 9 uur delen van het horloge.

Elk horloge wordt ook geleverd met een luxe vinylversie van het album, een USB-sleutel met een digitale versie van het album, een documentaire, originele albumillustraties, een ingelijste gouden cd en tot slot een gesigneerde foto.

Alle opbrengsten zullen op 26 februari worden gedoneerd aan de Teenage Cancer Trust van het VK tijdens het voorlaatste concert van Depeche Modeâ € ˜Sounds of the Universeâ € ™ tour in Düsseldorf.

Er kan geboden worden hier .