Roger Moore Bond Rolex wordt geveild in Genève

Februari 2, 2024

Een vintage Rolex Submariner met een hoofdrol in de James Bond-film "Live and Let Die" zal op 7 november in Zwitserland onder de hamer gaan.

Het polshorloge werd gemaakt in 1972 en werd een jaar later beroemd toen Roger Moore zijn krachten gebruikte om aan talloze gevaarlijke situaties te ontsnappen, tot grote vreugde van 1 miljard kijkers. Het horloge was niet alleen in staat om door touw te snijden, maar had ook een hyperversterkt magnetisch veld met de mogelijkheid om kogels af te buigen en had zelfs een magnetisch bereik dat in staat was om jurken open te ritsen en lepels van koffieschotels te vangen.

Het iconische horloge wordt gesigneerd in de achterkant van de kast "Roger Moore 007" en zal naar verwachting 150.000 - 250.000 Zwitserse frank (ongeveer $ 151.000 - $ 252.000) opbrengen wanneer het op 7 november wordt geveild op de Geneva Watch Auction: Two.

Andere begeerlijke en verzamelbare uurwerken die tijdens het prestigieuze evenement in de uitverkoop zijn, zijn onder meer een opvallende Rolex Daytona "Solo Quicksilver", gemaakt in 1968 en uitgerust met een potentieel unieke wijzerplaat met alleen het woord ‘Rolex’ gedrukt op 12 uur. Het zal naar verwachting worden verkocht voor 250.000 - 500.000 Zwitserse frank (ongeveer $ 252.000 - $ 504.000). Een Hermès Cosmograph Daytona-horloge met een "Paul Newman" zwarte wijzerplaat met gouden registers en vergulde letters en een "Hermès" -stempel op de buitenzijde van de kast die voor het eerst werd verkocht op 30 november 1971, staat ook op de lijst en zal naar verwachting 300.000 opbrengen - 600.000 Zwitserse frank (ongeveer $ 302.000 - $ 605.000).

De Geneva Watch Auction Two, gerund door Phillips in samenwerking met Bacs & Russo, zal bestaan ​​uit ongeveer 200 verzamelbare horloges. Het evenement wordt voorafgegaan door de Only Watch Charity Auction, die 44 unieke uurwerken bevat die speciaal zijn gemaakt om winst te maken voor onderzoek naar de neuromusculaire ziekte Duchenne Muscular Dystrophy (DMD).

De Geneva Watch Auction: Two loopt van 7-8 november en zal naar schatting meer dan $ 14 miljoen opleveren.