3 Longines Flagship Heritage-horloges van Kate Winslet worden geveild voor het goede doel

April 27, 2024

Toen Oscar-winnende actrice Kate Winslet in 2010 werd benoemd tot ambassadeur van Elegance for Longines, stond ik sceptisch tegenover de samenwerking. Zeldzaam is tenslotte de merkbekende vakbond die de nogal cynische (mijn cynisme meestal) onderneming van op de markt gebrachte betrokkenheid overstijgt die eigenlijk iets oplevert waardigin termen van een echte associatie en viering van het merk. Het blijkt dat actrice-filantroop ook een van de belangrijkste oprichters was van de Golden Hat Foundation, een non-profitorganisatie die zich inzet voor het veranderen van de publieke perceptie van mensen in het autismespectrum.

Longines Ambassadeur van Elegance Kate Winslet werd verliefd op een vintage Flagship-model tijdens een bezoek aan de St. Imier-fabriek. Vandaag zijn er drie edities van het Flagship Heritage van Kate Winslet, geïnspireerd door dat model, voor een Golden Hat Foundation Charity Auction.

Even belangrijk was dat Winslet een van de weinige beroemdheden was die eigenlijk een verfijnde smaak voor elegantie bezat buiten haar Hollywood-styliste. Het zou haar goed van pas komen tijdens haar bezoek aan het hoofdkantoor van Longines in Saint-Imier, waar ze werd overspoeld met een verfijnd geelgouden horloge dat teruggaat tot het begin van de Flagship-collectie. Voor degenen onder u die bekend zijn met het Longines Flagship Heritage 60th Anniversary 1957-2017, de moderne heruitgave van dat uurwerk, die had geraden dat Winslet een no-date zou hebben gekozen (echt zeldzaam in niet-verzamelaarskringen) en nee -diamonds (ongebruikelijk voor vrouwelijke kenners) editie van een Longines horloge met een onberispelijk erfgoed om op te starten?

Longines Flagship Heritage 60th Anniversary 1957-2017, heruitgave van het vintage model geplukt door Kate Winslet

Het Longines Flagship Heritage 60th Anniversary 1957-2017, een heruitgave van Baselworld 2017, gebaseerd op een erfgoedontwerp dat uiteindelijk door Kate Winslet is uitgekozen voor haar liefdadigheidsveiling Golden Hat Foundation.

Dee Baselworld Longines Flagship Heritage 60th Anniversary was verkrijgbaar in staal, geelgoud en roségoud; allemaal aangedreven door het exclusieve kaliber L609 (een uitgebreid gemodificeerde ETA 2892), een beweging die ook de Longines Flagship Heritage-horloges van Kate Winslet aandrijft. Het belangrijkste verschil (afgezien van enigszins verschillende verhoudingen van de zaak) is dat de achterkant van de behuizingLongines Flagship Heritage door Kate Winsletkomt niet alleen met gravure voor een caravel-vlaggenschip uit de 16e eeuw, maar ook met haar handtekening.

Zonder datumvenster en met een hoffelijke diameter van 35 mm, is het Longines Flagship Heritage van Kate Winslet gewoonweg subliem. Er is geen betere kans om te geven totdat het pijn doet, want u krijgt dat prachtige uurwerk persoonlijk door mevrouw Winslet zelf aan u overhandigd.

Zonder datumvenster en met een hoffelijke diameter van 35 mm, is de Longines Flagship Heritage van Kate Winslet gewoonweg subliem. Er is geen betere gelegenheid om te geven totdat het pijn doet, want u krijgt dat prachtige uurwerk persoonlijk door mevrouw Winslet zelf aan u overhandigd.

De achterkant van het Longines Flagship Heritage van Kate Winslet wordt niet alleen geleverd met een gravure voor een caravel-vlaggenschip uit de 16e eeuw, maar ook met haar handtekening.

De achterkant van het Longines Flagship Heritage van Kate Winslet is niet alleen voorzien van een gravure voor een caravel-vlaggenschip uit de 16e eeuw, maar ook met haar handtekening.

Flagship Heritage door Kate Winslet voor de Golden Hat Foundation Charity Auction

Zonder datumvenster en met een hoffelijke diameter van 35 mm, werkte Longines samen met zijn Ambassador of Elegance Kate Winslet om 5 gelimiteerde en genummerde stukken te produceren met de naam Flagship Heritage van Kate Winslet. Hoewel er 5 stuks werden geproduceerd, behoort er 1 tot het Longines Museum, terwijl de andere werd gepresenteerd aan Winslet tijdens een privéceremonie, waardoor er 3 stukken te veilen waren van 10 - 30 juni. Modellen 2/5, 3/5 en 4/5 worden geveild met de opbrengst naar de Golden Hat Foundation.

De ronde 18k gouden kast van het Flagship Heritage van Kate Winslet wordt geleverd met een verzilverde wijzerplaat die doet denken aan de originele modellen uit die tijd en hetzelfde gestempelde caravel-vlaggenschip met het opschrift "by Kate Winslet" op de achterkant. De winnaars van de veiling ontvangen hun horloge uit handen van Kate Winslet tijdens het volgende evenement, ondersteund door Longines en bijgewoond door de ambassadeur van het merk. [Bidden voorFlagship Heritage van Kate Winslet hier; prijzen beginnen US $ 25.000]

Over de Golden Hat Foundation

Medeoprichters Kate Winslet en Margret D. Ericsdottir ontmoetten elkaar toen Kate de Engelse vertelling opnam voor de documentaire van Margret, A Mother’s Courage: Talking Back to Autism, die haar reis vastlegde om een ​​manier te vinden voor haar non-verbale autistische zoon, Keli, om te communiceren. Diep geraakt door Margret en haar familie, bleef Kate in nauw contact. Samen besloten Winslet en Ericsdottir om een ​​stichting te creëren met als doel het autisme-bewustzijn naar een nieuw niveau te brengen door zich te concentreren op vaardigheden en negatieve stigma's te veranderen.