Berluti Porsche spreekt The Art of Craftsmanship uit om te worden geveild door Sotheby’s

April 27, 2024

De Porsche 911 S Targa is een krachtige sportwagen met motor achterin, gemaakt sinds 1963, en is legendarisch, met vorm en esthetiek die in de afgelopen decennia grotendeels onveranderd zijn gebleven. Dat is totdat het huis van Berluti het in handen krijgt. Het atelier herdefinieert opnieuw de definitie van luxe exclusiviteit met een op maat gemaakt interieur van een van 's werelds meest iconische en gewilde sportwagens.

De aangepaste Berluti Porsche 911 wordt door Sotheby's geveild als onderdeel van Berluti: The Art of Craftsmanship, een selectie van items die met de hand zijn uitgekozen door de specialisten van Sotheby's, die een eerbetoon brengen aan het erfgoed van de maison en subliem handwerk. De Porsche 911 uit 1973 met Berluti-interieur is de eerste die ooit op deze manier is aangepast: als de klassieke Porsche 911 van buiten onvergetelijk is, wacht dan maar tot je het exclusieve Berluti gepatineerde lederen interieur ervaart - deze klassieke auto is van binnen en van buiten gedenkwaardig.

Kleermakers petrolheads zullen zeker genieten van de op maat gemaakte Berluti Porsche 911 S Targa, waar

Kleermakers petrolheads zullen zeker genieten van de op maat gemaakte Berluti Porsche 911 S Targa, "autocultuur" ontmoet high-end mode, met een klassiek gerestaureerde "nieuwe oude voorraad" Porsche 911 uit 1973, aangepast met een interieur van leerpatina dat een verhaal vertelt van tijd. Het is de uitdrukking van de beheersing van vaardigheden uit zowel Stuttgart als Parijs.

“Het idee was om een ​​rijervaring te bedenken die plezier combineert met stijl. Wat is er exclusiever dan een gloednieuw interieur aan te bieden met een ouderwetse patina? ” - Berluti persverklaring

Inderdaad, de Berluti Porsche 911S Targa combineert het beste van twee werelden: het artistiek verfraaide natuurlijke leer van het maison, geoptimaliseerd comfort dat de klassieke rijervaring ondersteunt met de eenvoudige geneugten van het besturen van een klassieke sportwagen uit een tijdperk vrij van een overdaad aan elektronische assistentie - van de aandrijving en de bediening, het is alsof je zit en rijdt in plaats van te lopen in een van Berluti's geperfectioneerde leren schoenen, maar de ervaring is analoog - een ervaring die je eerder voelt dan "elektronisch geleid".

Berluti-ambachtslieden hebben bijna 500 uur aan de Porsche 911 S Targa uit 1973 gewerkt, met ongeveer 20 huiden en drie afzonderlijke technieken om deze uitdrukking van vakmanschap te creëren:

  • Bekleding: voor de stoelen, deurpanelen, dashboard, hemel en matbekleding in gekrulde wol
  • Bekleding en reliëfdruk: voor de schakelaareenheden van het dashboard, raamschakelaars en stoel- en verwarmingsregelaars, waarvan sommige met de hand zijn gestikt.
  • Patineren van het kenmerkende kenmerkende leer van het huis: het onmiddellijk herkenbare Venezia-leer in de kleur "cacao".

Met een minimumprijs van € 140.000 op de Sotheby's Berluti: The Art of Craftsmanship-veiling, wordt de prachtige Berluti Porsche ook geleverd met zijn online lederen accessoires inbegrepen - bagage, "Berluti Paris" sleutelhanger en dashboardkastje, evenals " B ”monogrammen op het stuur.

Reserve prijs van Berluti Porsche: € 140.000

Berluti Triumph motorfiets, helm en laarzen

Andere coole Berluti-creaties op maat zijn ook beschikbaar voor biedingen op The Art of Craftsmanship-veiling, deze exclusieve creatie van de Mecatwin-workshop voor Berluti is gebaseerd op de mechanische basis van een Triumph Bonneville T120. Deze Berluti-motorfiets is een exclusieve creatie die, afgezien van de mechanische componenten (frame en motor), volledig uniek is, met carrosserie ontworpen als een enkel stuk waarvan de volumes en lijnen herinneren aan die van de iconische, gestroomlijnde, slanke en edgy vormen van Maison Berluti. De met leer beklede Venezia-helm en de Maison’s Off the Road-laarzen zijn essentiële accessoires en vormen een capsulecollectie die moderne mannen alle betovering van klassiek fietsen biedt.

Reserve prijs van Berluti Motorcycle: € 20,0000

Berluti Tafelvoetbal, Reistas en Sneakers

Tafelvoetbal of tafelvoetbalspel is de beste uitrusting voor elke vermogende man cave. Inzicht in dit Berluti ontwierp een tafelvoetbalset in samenwerking met Bonzini - een fabrikant met 60 jaar ervaring in speeltafels en wat resulteerde in een Berluti tafelvoetbalset bedekt met het emblematische Venezia-leer van het atelier, volledig handgemaakt in Frankrijk. Het bieden omvat een set bijbehorende weekendtas en een paar sneakers.

Reserve prijs Berluti Tafelvoetbalset: € 20.0000

Berluti halters en rugzak voor Fondation Didier Drogba

Berluti Vitello Fiore-rugzak en dumbbells, allemaal ondertekend door de beroemde voetballer Didier Drogba, komen samen in een perfecte balans van esthetiek en technische verfijning voor het goede doel, met de opbrengst naar de Drogba Foundation om de toegang tot gezondheid en onderwijs voor kwetsbare bevolkingsgroepen te vergemakkelijken.

Reserve prijs van Berluti Dumbells en rugzak: € 4.0000

Berluti Hublot Classic Fusion 45mm titanium stuk uniek

Berluti Scritto Nero Caviar ontmoet 45 mm Hublot Classic Fusion Titanium en voegt zich bij Berluti's op maat gemaakte expertise in leer en de beheersing van metalen door Hublot in één uniek uurwerk. Er bestaat slechts één exemplaar van deze editie van Berluti Hublot Classic Fusion 45mm Titanium.

Reserve prijs van Berluti Hublot stuk uniek: € 8,0000

Deze uitzonderlijke Berluti op maat of uit productie is speciaal ontwikkeld voor de exclusieve online veiling die van 24 april tot 7 mei begint.

[Bekijk de rest van de Berluti-veiling en breng hier uw biedingen uit]