De duurste Barbie ter wereld geveild

April 30, 2024

Het duurste Barbie in de wereld, met juwelen ontworpen door Stefano Caturi uit Australië, is verkocht bij Christie in New York voor $ 302.500.

Mattel Canturi heeft de opdracht gegeven om het vingerbrede nekstuk en de kleine bijpassende ring te maken om de nieuwe Barbie-collectie te promoten.

De sieradenset bestaat uit een halsketting gemaakt van drie karaats witte diamanten, gezet rond een vierkante, smaragd geslepen roze diamant van één karaat.

Juwelier Stefano Canturi ontwierp ook de zwarte strapless feestjurk van de pop, stiletto's met peep-toe en tuimelend blond haar.

â € œIk wilde dat het sieradenontwerp een eerbetoon zou zijn aan Barbieâ € ™ s moderne maar tijdloze stijl door de eeuwen heen, â € zegt Stefano Canturi. Het ontwerp is geïnspireerd op het kubisme.

De Canturi Barbie leidt nu het pakket met de duurste Barbie-poppen ooit gemaakt, gevolgd door Barbie en de Diamond Castle-promotie Barbie ($ 95.361).

Alle opbrengsten van het speelgoed gaan onderzoek naar borstkanker ondersteunen.

Foto door Robert Gray / Getty Images AsiaPac

The Making of ‘Barbie door Stefano Canturi’

James Bond-auto geveild: De meeste gadgets doen het nog | NU.nl (April 2024).